Hlavní Léčba

Léčba alergií Eriusem

Antihistaminikum Erius (desloratadin) je jedním z nejpopulárnějších způsobů léčby alergií. Udržuje vysoký stupeň bezpečnosti a je také charakterizován téměř úplnou nepřítomností vedlejších účinků.

Léčivo má další protizánětlivý a anti-edémový účinek, který není spojen s působením proti H1-histaminovým receptorům. Jeho struktura obsahuje další složky: disubstituovaný fosforečnan vápenatý, mastek, kukuřičný škrob a celulózové mikročástice.

Farmakologický účinek

Erius blokuje receptory histaminu, navíc kromě inhibice aktivity alergických symptomů může léčivo potlačit produkci protizánětlivého cytokinu.

Erius potlačuje eozinofilní adhezi a chemotaxi, což pomáhá snižovat tvorbu protizánětlivých chemokinů.

Lék neumožňuje, aby superoxidové anionty vytvářely granulocyty a potlačovaly bronchospastickou reakci.

Léčivou látkou je desloratadin (loratadin), protože jeho speciální metabolismus není schopen prokázat výrazný sedativní účinek při použití doporučené dávky.

Velkou výhodou Eriusu je nedostatek pronikání přes bariéry krev-mozek.

Maximální akumulace léčiva je zaznamenána po 3 hodinách od začátku užívání. Průměrný poločas rozpadu látky z těla je 25-27 hodin. Příjem přípravku Erius v dávce 5 až 20 mg po dobu 7 dnů nevykazoval známky akumulace léčiva v těle pacienta.

Vysoká biologická dostupnost antihistaminika je zajištěna vazbou na plazmatické proteiny o 85-87%. Desloratadin z pacienta se vylučuje ve formě glukuronidových sloučenin s výkaly - asi 7% a močí - pouze 2% v nezměněném stavu.

Indikace pro použití

Erius je předepsán pro následující příznaky:

  • rozvoj sezónní alergické rýmy;
  • alergická konjunktivitida, pollinóza, potravinové alergie;
  • chronický rozvoj idiopatické urtikárie, angioedému;
  • hyperémie a vyrážky na kůži.

Lék může být předepsán, aby zmírnil těžké svědění, slzení a další alergické projevy.

Kontraindikace

Podle instrukcí pro lék má Erius řadu kontraindikací, mezi které patří:

  • individuální citlivost na desloratadin, obsažená v léčivu a další složky léčiva;
  • nemůžete používat antihistaminikum během těhotenství a kojení dítěte, protože tento nástroj má schopnost akumulace v mateřském mléku;
  • tablety by neměly být předepisovány dětem mladším 2 let (doporučuje se používat pouze sirup).

Navíc je třeba mít na paměti, že lék je užíván s maximální opatrností u pacientů trpících těžkým selháním ledvin.

Vedlejší účinky

V případě porušení dávky, stejně jako v případě nesprávného užívání léku, se mohou vyvinout negativní projevy, které jsou vyjádřeny následujícími příznaky:

  • vzhled bolestivé bolesti hlavy;
  • únava, nepříjemný stav;
  • výskyt tachykardie, horečky atd.

Kromě toho mohou existovat všechny projevy alergie, projevující se hyperemickou vyrážkou, otokem, svěděním a v některých případech i šokovými stavy.

Pokyn

Erius přichází v podobě pilulek a dětského sirupu. Lék je předepsán v závislosti na celkovém stavu pacienta a stupni alergické aktivity.

Prášky

Tablety Erius jsou kulaté, potažené modravou barvou. Jedna tableta obsahuje 5 mg léčivé látky (desloratadin).

  • tablety jsou předepsány pro dospělé pacienty a děti od 12 let do 1 TB. 1 krát denně, bez ohledu na jídlo;
  • délku léčby a požadovanou dávku předepisuje ošetřující lékař. Průměrná délka léčby pomocí tablet Erius je 1 až 3 týdny.

Sirup

Tato dávková forma je čirá oranžová kapalina se sladkou chutí. Jeden miligram sirupu obsahuje 0,5 mg. účinné látky.

Kromě desloratadinu obsahuje sirup další složky: kyselinu citrónovou, edetát disodný, benzoát sodný, dihydrát citrátu sodného.

Erius syrup je předepsán pro alergie u dospělých pacientů a dětí v následujících dávkách:

  • dospělí a děti, po 12 letech - 10 ml 1 krát denně;
  • děti od 6 měsíců do 11 - 2 ml. Jednou denně;
  • děti od roku do 5 - 2,5 ml. jednou;
  • Doporučené dávkování pro děti od 6 do 11 let je 5 ml, bez ohledu na použití potravy, jednou denně po dobu 24 hodin.

Léčba přípravkem Erius se doporučuje provádět s opatrností u batolat ve věkové skupině mladší než jeden rok, protože účinný účinek léku nebyl dostatečně studován. U některých dětí může být užívání antihistaminika doprovázeno horečkou, zimnicí, průjmem, nespavostí atd. V tomto věku je důležité provést diferencovanou diagnózu alergií.

Tablety Erius a sirup mají rychlou absorpci. Jejich přítomnost může být detekována v krvi pacienta po 30 minutách. Poté má lék jasný antialergický účinek. Maximální účinnost léku je pozorována po jedné hodině a platí jeden den.

Lékové interakce

Provedený výzkum neodhalil lékové interakce s jinými léky Erius. Antihistaminika nezvyšuje účinek ethanolu na centrální nervový systém. Kromě toho účinek léku nezávisí na dietě.

Analogy

Mezi léky, které jsou ve svém farmakologickém působení s Eriusem blízko, patří:

  • Claritin, Desloratadin;
  • Eliza, Loratadin.

Tyto léky mají jednu strukturní formu a jsou založeny na účinné látce deslaratadinu. Alergické tablety a sirup by měly obsahovat dávku této složky nejméně 5 mg.

Nejbližší v akci Erius je dlouhodobě působící antihistaminikum - Lordestin. Je to mnohem levnější, má vysokou rychlost a dobrou stravitelnost. Lordaestin, stejně jako Erius, má navíc minimální vedlejší účinky. Procento lidí, kteří mají na pilulky a sirup negativní příznaky, je méně než 1% pacientů.

Recenze

Poměrně velký počet pacientů, kteří trpí alergiemi, mluví pozitivně o účinku léku. Mnozí z nich vyzkoušeli mnoho různých antihistaminik, které mají různou účinnost.

Velkou výhodou léku je minimální přítomnost vedlejších účinků. Zvláště jako pacienti, u nichž Erius neprokazuje zvýšenou ospalost, což umožňuje alergiím vést normální život, neuzamknout se v domovských stěnách.

Mnoho rodičů si všímá pozitivního účinku léku na mladé pacienty. Dobře zvládá alergickou rýmu, zmírňuje svědění a zarudnutí kůže, účinně zmírňuje otoky. Pilulky jsou poměrně těžké dát dětem, nemohou si je vzít sami, takže sirup je vynikající alternativou. Kromě toho jsou děti rádi, že si sirup z alergií, protože voní dobře a má sladkou chuť.

Kolik lidí - tolik názorů. Někteří lidé si všimnou, že Erius je v nich návykový a již není schopen zmírnit alergické symptomy. Kromě toho lék dočasně zmírňuje celkový stav těla, ale nevyléčí samotnou alergii.

Kromě toho, Erius je poměrně drahé: balení léku může stát od 550 rublů až 850.

Je důležité poznamenat, že antihistaminikum podávané samostatně pro léčbu alergií je zcela vyloučeno. Navzdory zdánlivé bezpečnosti může každý lék u některých lidí vyvolat řadu vedlejších účinků, mezi nimiž je anafylaktický šok považován za nejnebezpečnější. Tato podmínka vyžaduje pohotovostní lékařskou péči!

To by mělo být zváženo při jmenování Erius. Lék by měl být podáván pouze po předchozí lékařské konzultaci.

ČLÁNEK JE V RUBRIC - drogy.

Komentáře k článku „Léčba alergie Eriusem“

Velmi často mě trápí rýma. Po dlouhém ošetření, s mnoha testy, lékař řekl, že to byla alergická rýma. A on mě trápí nejen na jaře av létě, ale i ve zbytku roku, jen s trochou menší intenzity. Ale co mám dělat, zřejmě mám tuto dědičnou nemoc. Proto musím neustále užívat antihistaminika. Zpočátku mi byl předepsán Erius - droga mi pomohla, ale ukázalo se, že je to pro mě trochu drahé (vzhledem k tomu, že to musím brát stále). Musel jsem hledat cenově dostupnější alternativu. S rummaged na internetu, jsem narazil na takový nástroj jako Ezlor, domácí příprava společnosti Ozone. Jeho cena je dvakrát nižší a její složení je stejné. Ano, mají podobné pokyny. Šel jsem do lékárny a koupil jsem si tento nový lék. Tablety malé velikosti, balené v blistru, snadno polknutelné. Ano a obal je kompaktní, můžete si ho vzít s sebou. Vezměte Ezlor jednou denně. Účinek trvá celý den, nezpůsobuje ospalost. Obecně mohu poradit Ezloru jako vhodnou alternativu k drahému Eriusovi. Pokud jde o efektivitu, není nižší, ale pomáhá šetřit peníze. Přál bych si, abys nikdy nikomu neublížil!

Přidat komentář Zrušit odpověď

Copyright © 2016 Alergie. Materiály na těchto stránkách jsou duševním vlastnictvím vlastníka internetových stránek. Kopírování informací z tohoto zdroje je povoleno pouze s plným aktivním odkazem na zdroj. Před použitím materiálů je nutná konzultace s lékařem.

Erius lékařství pro alergie prospěch a poškození

Antihistaminikum Erius (desloratadin) je jedním z nejpopulárnějších způsobů léčby alergií. Udržuje vysoký stupeň bezpečnosti a je také charakterizován téměř úplnou nepřítomností vedlejších účinků.

Léčivo má další protizánětlivý a anti-edémový účinek, který není spojen s působením proti H1-histaminovým receptorům. Jeho struktura obsahuje další složky: disubstituovaný fosforečnan vápenatý, mastek, kukuřičný škrob a celulózové mikročástice.

Erius blokuje receptory histaminu, navíc kromě inhibice aktivity alergických symptomů může léčivo potlačit produkci protizánětlivého cytokinu.

Erius potlačuje eozinofilní adhezi a chemotaxi, což pomáhá snižovat tvorbu protizánětlivých chemokinů.

Lék neumožňuje, aby superoxidové anionty vytvářely granulocyty a potlačovaly bronchospastickou reakci.

Léčivou látkou je desloratadin (loratadin), protože jeho speciální metabolismus není schopen prokázat výrazný sedativní účinek při použití doporučené dávky.

Velkou výhodou Eriusu je nedostatek pronikání přes bariéry krev-mozek.

Maximální akumulace léčiva je zaznamenána po 3 hodinách od začátku užívání. Průměrný poločas rozpadu látky z těla je 25-27 hodin. Příjem přípravku Erius v dávce 5 až 20 mg po dobu 7 dnů nevykazoval známky akumulace léčiva v těle pacienta.

Vysoká biologická dostupnost antihistaminika je zajištěna vazbou na plazmatické proteiny o 85-87%. Desloratadin z pacienta se vylučuje ve formě glukuronidových sloučenin s výkaly - asi 7% a močí - pouze 2% v nezměněném stavu.

Indikace pro použití

Erius je předepsán pro následující příznaky:

  • rozvoj sezónní alergické rýmy;
  • alergická konjunktivitida, pollinóza, potravinové alergie;
  • chronický rozvoj idiopatické urtikárie, angioedému;
  • hyperémie a vyrážky na kůži.

Lék může být předepsán, aby zmírnil těžké svědění, slzení a další alergické projevy.

Podle instrukcí pro lék má Erius řadu kontraindikací, mezi které patří:

  • individuální citlivost na desloratadin, obsažená v léčivu a další složky léčiva;
  • nemůžete používat antihistaminikum během těhotenství a kojení dítěte, protože tento nástroj má schopnost akumulace v mateřském mléku;
  • tablety by neměly být předepisovány dětem mladším 2 let (doporučuje se používat pouze sirup).

Navíc je třeba mít na paměti, že lék je užíván s maximální opatrností u pacientů trpících těžkým selháním ledvin.

V případě porušení dávky, stejně jako v případě nesprávného užívání léku, se mohou vyvinout negativní projevy, které jsou vyjádřeny následujícími příznaky:

  • vzhled bolestivé bolesti hlavy;
  • únava, nepříjemný stav;
  • výskyt tachykardie, horečky atd.

Kromě toho mohou existovat všechny projevy alergie, projevující se hyperemickou vyrážkou, otokem, svěděním a v některých případech i šokovými stavy.

Erius přichází v podobě pilulek a dětského sirupu. Lék je předepsán v závislosti na celkovém stavu pacienta a stupni alergické aktivity.

Prášky

Tablety Erius jsou kulaté, potažené modravou barvou. Jedna tableta obsahuje 5 mg léčivé látky (desloratadin).

  • tablety jsou předepsány pro dospělé pacienty a děti od 12 let do 1 TB. 1 krát denně, bez ohledu na jídlo;
  • délku léčby a požadovanou dávku předepisuje ošetřující lékař. Průměrná délka léčby pomocí tablet Erius je 1 až 3 týdny.

Sirup

Tato dávková forma je čirá oranžová kapalina se sladkou chutí. Jeden miligram sirupu obsahuje 0,5 mg. účinné látky.

Kromě desloratadinu obsahuje sirup další složky: kyselinu citrónovou, edetát disodný, benzoát sodný, dihydrát citrátu sodného.

Erius syrup je předepsán pro alergie u dospělých pacientů a dětí v následujících dávkách:

  • dospělí a děti, po 12 letech - 10 ml 1 krát denně;
  • děti od 6 měsíců do 11 - 2 ml. Jednou denně;
  • děti od roku do 5 - 2,5 ml. jednou;
  • Doporučené dávkování pro děti od 6 do 11 let je 5 ml, bez ohledu na použití potravy, jednou denně po dobu 24 hodin.

Léčba přípravkem Erius se doporučuje provádět s opatrností u batolat ve věkové skupině mladší než jeden rok, protože účinný účinek léku nebyl dostatečně studován. U některých dětí může být užívání antihistaminika doprovázeno horečkou, zimnicí, průjmem, nespavostí atd. V tomto věku je důležité provést diferencovanou diagnózu alergií.

Tablety Erius a sirup mají rychlou absorpci. Jejich přítomnost může být detekována v krvi pacienta po 30 minutách. Poté má lék jasný antialergický účinek. Maximální účinnost léku je pozorována po jedné hodině a platí jeden den.

Provedený výzkum neodhalil lékové interakce s jinými léky Erius. Antihistaminika nezvyšuje účinek ethanolu na centrální nervový systém. Kromě toho účinek léku nezávisí na dietě.

Mezi léky, které jsou ve svém farmakologickém působení s Eriusem blízko, patří:

  • Claritin, Desloratadin;
  • Eliza, Loratadin.

Tyto léky mají jednu strukturní formu a jsou založeny na účinné látce deslaratadinu. Alergické tablety a sirup by měly obsahovat dávku této složky nejméně 5 mg.

Nejbližší v akci Erius je dlouhodobě působící antihistaminikum - Lordestin. Je to mnohem levnější, má vysokou rychlost a dobrou stravitelnost. Lordaestin, stejně jako Erius, má navíc minimální vedlejší účinky. Procento lidí, kteří mají na pilulky a sirup negativní příznaky, je méně než 1% pacientů.

Poměrně velký počet pacientů, kteří trpí alergiemi, mluví pozitivně o účinku léku. Mnozí z nich vyzkoušeli mnoho různých antihistaminik, které mají různou účinnost.

Velkou výhodou léku je minimální přítomnost vedlejších účinků. Zvláště jako pacienti, u nichž Erius neprokazuje zvýšenou ospalost, což umožňuje alergiím vést normální život, neuzamknout se v domovských stěnách.

Mnoho rodičů si všímá pozitivního účinku léku na mladé pacienty. Dobře zvládá alergickou rýmu, zmírňuje svědění a zarudnutí kůže, účinně zmírňuje otoky. Pilulky jsou poměrně těžké dát dětem, nemohou si je vzít sami, takže sirup je vynikající alternativou. Kromě toho jsou děti rádi, že si sirup z alergií, protože voní dobře a má sladkou chuť.

Kolik lidí - tolik názorů. Někteří lidé si všimnou, že Erius je v nich návykový a již není schopen zmírnit alergické symptomy. Kromě toho lék dočasně zmírňuje celkový stav těla, ale nevyléčí samotnou alergii.

Kromě toho, Erius je poměrně drahé: balení léku může stát od 550 rublů až 850.

Je důležité poznamenat, že antihistaminikum podávané samostatně pro léčbu alergií je zcela vyloučeno. Navzdory zdánlivé bezpečnosti může každý lék u některých lidí vyvolat řadu vedlejších účinků, mezi nimiž je anafylaktický šok považován za nejnebezpečnější. Tato podmínka vyžaduje pohotovostní lékařskou péči!

To by mělo být zváženo při jmenování Erius. Lék by měl být podáván pouze po předchozí lékařské konzultaci.

Pokud se setkáváte s úkolem vybrat si účinný a bezpečný lék na alergie, měli byste věnovat pozornost zástupcům třetí generace antihistaminik. Například tablety a sirup Erius se vyznačují dlouhodobými účinky a několika vedlejšími účinky.

Pokyn, aplikace

Cena Erius: 418 rublů.

Erius je antihistaminiku třetí generace. Jeho farmakologický účinek je způsoben selektivní blokádou periferních receptorů histaminu. Kromě potlačení aktivity tohoto mediátora alergie Erius účinně ovlivňuje i další vazby alergické kaskády:

  • inhibuje produkci protizánětlivých cytokinů;
  • inhibuje chemotaxi a adhezi eosinofilů;
  • pomáhá snižovat tvorbu protizánětlivých chemokinů;
  • zabraňuje tvorbě superoxidových aniontů granulocyty;
  • inhibuje bronchospastické reakce.

Aktivní složkou léčiva je aktivní metabolit loratadinu - desloratadinu (5 mg). Vzhledem k zvláštnostem metabolismu tohoto léku, Erius nemá výrazný sedativní účinek za předpokladu, že je užíván v doporučené dávce. Výhodou tohoto nástroje je nedostatek schopnosti proniknout hematoencefalickou bariérou.

Maximální koncentrace léčiva je pozorována 3 hodiny po použití. Průměrný poločas rozpadu je 27 hodin. Lék je 83-87% vázán na plazmatické proteiny, což určuje jeho vysokou biologickou dostupnost. Při užívání přípravku Erius v dávkách 5-20 mg týdně nebyly zjištěny žádné známky klinicky významné kumulace.

Při provádění srovnávacích průřezových studií byla prokázána bioekvivalence takových lékových forem Erius jako tablety a sirup. Účinná látka léčiva neovlivňuje cytochromový systém. Na rozdíl od jiných léčiv s antihistaminickými vlastnostmi není distribuce tohoto léku v těle ovlivněna současným podáváním s tukovými jídly nebo grapefruitovou šťávou. Klinické studie neprokázaly žádný vztah mezi užitím přípravku Erius a prodloužením QT intervalu.

Symptomy a diagnóza seboroického ekzému. Léčba a prevence onemocnění.

Vše o léčbě solné diathesis čtěte zde.

Indikace

  • alergická rýma, včetně perzistentních a intermitentních forem;
  • pollinosis;
  • chronická kopřivka.

Kontraindikace

Použití přípravku Erius je nežádoucí v přítomnosti přecitlivělosti na desloratadin.

Formulář vydání

V blistru je 7, 10 tablet po 5 mg. Lahve na sirup obsahují 60, 120 ml produktu (0,5 ml desloratadinu v 1 ml sirupu). Injekční lahvičky jsou baleny v krabičkách s dodanými odměrkami.

Podmínky skladování

Je lepší skladovat Erius na místě chráněném před vlhkostí při teplotě ne vyšší než 30 ° C.

Způsob použití

Tablety Erius - předepsáno pro dospělé 1 tableta denně. Lék musí být opláchnut dostatečným množstvím vody. Doporučuje se užívat lék v pravidelných intervalech. Trvání léčby určuje ošetřující lékař. Krátkodobé užívání přípravku Erius ke zmírnění záchvatů intermitentní alergické rýmy je přípustné, zatímco u přetrvávající formy onemocnění bude zapotřebí dlouhodobá léčba.

Erius sirup - při léčbě dospělých je 10 ml léku předepsáno 1 krát denně. Doporučuje se pít lék s malým množstvím vody.

Vedlejší účinky

Mezi nežádoucí účinky léku Erius lze nazvat bolesti hlavy, únavu, hypersenzitivní reakce, tachykardii, palpitace.

Předávkování

Při aplikaci dávek přípravku Erius, které jsou vyšší než terapeutické, se doporučuje opatření zaměřená na včasné odstranění prostředků z gastrointestinálního traktu. V klinických studiích nepřekročilo dávkové přebytky 9krát vyšší výskyt patologických příznaků.

Příznaky diatézy kyseliny močové u dospělých a dětí.

Léčba potravinových alergií u kojenců na tomto odkazu.

Citrín - návod k použití:

Interakce s jinými léky

V současné době nebyly zaznamenány žádné případy interakce desloratadinu s fluoxetinem, erythromycinem, azithromycinem, cimetidinem a ketokonazolem. Není však možné zcela vyloučit možnost nežádoucích účinků jiných léčiv vzhledem k nedostatku údajů o enzymu podílejícím se na metabolismu desloratadinu. Kombinace léku s alkoholem neovlivňuje schopnost psycho-motorické odezvy.

Použití během těhotenství

Bezpečnostní profil přípravku Erius, pokud je podáván těhotným ženám, není nainstalován, proto se doporučuje vyhnout se jmenování tohoto nástroje pacientům v této kategorii. Desloratadin je schopen proniknout do mateřského mléka, takže použití přípravku Erius je indikací pro dočasné přerušení kojení.

Erius pro děti

Tablety Erius - děti od 12 let mohou užívat 1 tabletu denně 1krát denně bez ohledu na jídlo.
Erius syrup - dětem od 12 let se doporučuje užívat 10 ml přípravku Erius jednou denně. Dávka pro děti ve věku 11-6 let je 5 ml (2,5 mg), 1-5 let v roce - 2,5 ml (1,25 mg), 6-11 měsíců - 2 ml (1 mg). Lék se užívá bez ohledu na jídlo.
Bezpečnost a účinnost léčby dětí do 1 roku pomocí přípravku Erius není zajištěna. U některých pacientů v této věkové skupině byly po užití tohoto léku zaznamenány případy zimnice, nespavosti a průjmu. Účel léku pro děti do jednoho roku vyžaduje diferenciální diagnostiku alergické a infekční rýmy. U dětí ve věku 2-11 let nebyly po užívání léku zjištěny žádné nežádoucí účinky. U dospívajících byl příjem přípravku Erius doprovázen výraznějšími nežádoucími účinky ve srovnání se skupinou pacientů, kteří užívali placebo.

Analogy

Analog Erius je droga Lordstin. Jedna tableta tohoto léku obsahuje 5,788 mg hemisulfátu desloratadinu, což odpovídá 5 mg desloratadinu.

Erius je účinné antihistaminikum, které vám umožní kontrolovat příznaky alergie po dlouhou dobu. Uvolňování léčiva ve formě sirupu činí obzvláště výhodné použít přípravek Erius k léčbě dětí.

Popis k 12.12.2015

  • Latinský název: Aerius®
  • ATX kód: R06AX27
  • Účinná látka: Desloratadine * (Desloratadine *)
  • Výrobce: Schering-Plau Labo N.V., Belgie (Schering-Plau Corporation / dceřiná společnost USA)

Tableta obsahuje: desloratadin, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, mikrokrystalickou celulózu, mastek, kukuřičný škrob, bílý vosk, monohydrát laktosy, oxid titaničitý, makrogolindigo karmin.

Obsah:

  • Erius
  • Složení
  • Formulář vydání
  • Farmakologický účinek
  • Farmakodynamika a farmakokinetika
  • Farmakodynamika
  • Farmakokinetika
  • Indikace pro použití
  • Kontraindikace
  • Vedlejší účinky
  • Návod k použití přípravku Erius (metoda a dávkování) t
  • Předávkování
  • Interakce
  • Podmínky prodeje
  • Podmínky skladování
  • Doba použitelnosti
  • Erius během těhotenství
  • Erius pro děti
  • Analogy Erius
  • Co je lepší než Erius nebo Telfast?
  • Co si vybrat Lordaestin nebo Erius?
  • Erius Recenze
  • Erius cena kde koupit
  • WER.RU
  • ZdravZone
  • Lékárna IFC
  • Lékárna24
  • PaniaPteka
  • BIOSFÉRA
  • Erius - užívání léku
  • Lék proti alergiím
  • Farmakokinetika
  • Formy propuštění
  • Zvláštní upozornění
  • Vedlejší účinky
  • Použití v praxi
  • Může být kombinován s jinými léky?
  • Alternativy
  • Navigace záznamu
  • Přidat komentář Zrušit odpověď
  • Poslední záznamy
  • Nedávné komentáře
  • Značky
  • Erius - účinná pomoc pro alergie
  • Erius - návod k použití
  • Pokyn, aplikace
  • Indikace
  • Kontraindikace
  • Formulář vydání
  • Podmínky skladování
  • Způsob použití
  • Vedlejší účinky
  • Předávkování
  • Interakce s jinými léky
  • Použití během těhotenství
  • Erius pro děti
  • Analogy
  • Zanechat komentář Zrušit odpověď
  • Rubriky
  • Předplatné
  • Nedávné komentáře
  • Léčba alergií Eriusem
  • Farmakologický účinek
  • Indikace pro použití
  • Kontraindikace
  • Vedlejší účinky
  • Pokyn
  • Prášky
  • Sirup
  • Lékové interakce
  • Analogy
  • Recenze
  • Přidat komentář Zrušit odpověď
  • Tablety Erius pro alergie. Pokyn
  • Návod k použití
  • Popis léčiva
  • Účinná látka
  • Pomocné komponenty
  • Farmakologický účinek
  • Farmakokinetika
  • Indikace pro použití
  • Doporučené dávkování a administrace
  • Kontraindikace
  • Těhotenství a kojení
  • Vedlejší účinek
  • Předávkování
  • Doba použitelnosti
  • Podmínky skladování
  • Zvláštní pokyny

Sirup obsahuje mikronizovaný desloratadin, sorbitol, propylenglykol, bezvodou kyselinu citrónovou, dihydrát citrátu sodného, ​​edetát disodný, sacharózu, benzoát sodný, aromatické látky, žluté barvivo, purifikovanou vodu.

Formulář vydání

Tablety přípravku Erius - bikonvexní kulatý obal v blistru po 7, 10 tabletách v kartonovém svazku 7,10.

Erius sirup - průhledná kapalina 0,5 mg / ml oranžová v odměrných tmavých skleněných lahvích o objemu 60/120 ml s dávkovací plastovou lžící v krabičce po 1 lahvičce.

Farmakologický účinek

Farmakodynamika a farmakokinetika

Antihistaminikum (aktivní metabolit loratadinu) má dlouhodobý účinek. Inhibuje různé reakce alergického zánětu (uvolňování prozánětlivých cytokinů, prozánětlivých chemokinů, produkce superoxidových aniontů, chemotaxe a adheze eozinofilů, uvolňování adhezivních molekul, uvolňování histaminu, leukotrienu C4, prostaglandinu D2). Tím zabraňuje rozvoji a redukuje projevy alergických reakcí. Lék má antiexudativní a antipruritický účinek, snižuje propustnost kapilár, zmírňuje křeč hladkého svalstva, edém tkáně.

Lék nemá sedativní účinek a neovlivňuje centrální nervový systém, neovlivňuje psychomotorické reakce. Účinek léku po perorálním podání se objeví po 30 minutách a trvá jeden den.

Lék po požití se rychle a dobře vstřebává v zažívacím traktu. V krevní plazmě se stanoví po 30 minutách. Prostřednictvím BBB neproniká. Klinicky závažná kumulace při užívání terapeutických dávek není pozorována. Maximální koncentrace v krvi - po 3 hodinách. Silná vazba s krevními proteiny (85-87%). Metabolizován v játrech za vzniku desloratadinu. Drobná část (

Alergický imunitní systém je schopen nedostatečně reagovat i na dokonale známé látky. Proto je někdy kontakt s takovou látkou dostačující k vyvolání napadení nemocí. Podle statistik trpí asi třetina světové populace alergiemi v různých formách.

Jaké jsou způsoby léčby alergií?

Tradiční medicína nabízí několik způsobů léčby alergií:

Omezení kontaktu s alergenem;

Výjimka z problémového produktu z potravin;

Správná příprava speciální diety v době léčby;

Odstranění kontaktu s domácími chemikáliemi, což může situaci zhoršit.

Kromě toho je nutná povinná konzultace a ošetření lékařem. Pro určení taktiky terapie je nutné absolvovat testy a zvolit dávku léků a jejich kombinaci.

Léčba onemocnění musí začít co nejdříve a zabránit rozvoji komplikací. V závislosti na stavu pacienta existují dvě skupiny léčiv pro alergie. Jedná se o hormonální a nehormonální antihistaminika. Hormonální léky se používají hlavně s rozvojem stavů, které jsou nebezpečné pro život pacienta. Symptomy mohou být také eliminovány více benigními léky. Alergie Erius je velmi účinným nehormonálním lékem.

Jak se alergie

Klinický obraz alergií je tak různorodý, že často první příznaky zůstanou bez povšimnutí. Ne každý člověk přikládá význam prodlouženému rýmu nebo vyrážce. To jsou však symptomy, které jsou charakteristické pro alergie. Klasickými projevy klinického obrazu jsou:

Komplikace dýchacího systému;

Rýma, která se dlouhodobě obává a ve skutečnosti neodpovídá na léčbu;

Puchýře na kůži;

Dermatitida alergického původu;

Zvýšená tělesná teplota.

Toto není úplný seznam projevů charakteristických pro klinický obraz alergií. Jak nemoc postupuje, objevují se nové příznaky a komplikace.

Příznaky onemocnění

Ve skutečnosti je alergie obtížně definovatelná jako jedna nemoc, spíše je to stav těla, který se projevuje různými příznaky:

Oční onemocnění. Nejčastěji se alergie projevuje zarudnutím a slzením;

Bronchiální astma. Mnoho lidí se domnívá, že se jedná o oddělené onemocnění, ale má také alergický původ;

Otok nosu, sliznice, nosní výtok;

Zánětlivá onemocnění svalů, kloubů;

Kožní vyrážka, která je příznakem kontaktních alergií. Jedná se o akné, vyrážky, puchýře, dermatitidu;

Porušení gastrointestinálního traktu.

Velmi často se tyto příznaky pozorně nepovažují za mírné indispozice. Nicméně, rysem alergie je, že může postupovat bez řádné léčby. Útoky budou postupně těžší a těžší:

V žaludku bude bolest;

Sipot při poslechu plic;

U těžkých komplikací se může objevit anafylaktický šok nebo angioedém. Pouze s včasnou léčbou je možné se vyhnout život ohrožujícím stavům.

Co může být alergické

Hlavní potravinové alergeny

Bohužel seznam důvodů, které mohou vyvolat alergický záchvat, je natolik rozsáhlý, že lze vyvodit závěr. Nedostatečná reakce těla je něco. Někteří lidé někdy vyvíjejí alergie na změnu teploty vzduchu, slunce, vody a mnohem více.

Na první pohled, co by mohlo být děsivé, když je nos naplněn? S největší pravděpodobností se pacient rozhodne, že je to zima. Pokud je hrdlo nemocné, bude léčit bolest v krku. Kašel a dušnost - budou hledat příčiny v plicích nebo při srdečních onemocněních. Nicméně, velmi často po vyšetření lékař odhalí, že se jedná o alergii.

Proto byste v žádném případě neměli povolit trvalý výtok z nosu, opuch, záchvaty astmatu, aby se jim podařilo pokračovat. Mimochodem, horečka může být také způsobena alergiemi. Tento příznak však neindikuje reakci organismu na žádnou látku, ale že do těla vstoupila infekce. Kombinace alergenu s infekcí a vedla ke zvýšení teploty.

V případě, že se k výše uvedeným příznakům přidají bolesti břicha, zvracení a závratě a uvolněná stolice, je to určitě příčina úzkosti a návštěvy lékaře.

Jaké léky jsou předepsány pro alergie

V současné době se při léčbě alergií dává přednost antihistaminikům druhé nebo třetí generace. Léky druhé generace zahrnují:

Erius je dostupný ve formě tablet a sirupu

Pokud je porovnáte se stejným Dimedrolem, který patří do první generace, pak mají výrazně méně vedlejších účinků. Kromě antihistaminik, proti alergii, jsou sorbenty určeny k urychlení procesu odstraňování histaminů z těla. Pokud je stav pacienta těžký, pak se používají glukokortikosteroidy. To je důvod, proč v případě alergií nemůžete předepsat léčbu pro sebe. To musí provést lékař.

Co je Erius a proč je účinný u alergií?

Erius lék na alergie je předepisován poměrně často. Patří do druhé generace antihistaminik. Hlavní účinnou látkou je desloratadin. Deslortadin umožňuje blokovat tvorbu histaminu s alergiemi, což pomáhá potlačit alergickou reakci. Cena za to závisí na formě propuštění.

Údaje pro jmenování Eriuse jsou:

Sezónní a chronické alergie;

Otoky nosních dutin a nosu;

Chronická idiopatická kopřivka;

Účinek činidla obvykle začíná 75 minut po podání a trvá přibližně jeden den. Vzhledem k přítomnosti deslortadinu blokuje Erius vstup histaminů a jiných proteinů do krve, které vznikají při vývoji alergického záchvatu.

Složení léčiva

Erius vyrábí americká farmaceutická společnost Schering-Plough. Forma uvolnění - sirup a tablety. Tablety jsou potaženy, v jejich složení obsahuje 5 mg hlavní účinné látky. Sirup obsahuje 500 µg hlavní složky v 1 ml. Cena nástroje je odlišná. Kolik je lék v lékárně.

Pomocné látky, které jsou přítomny ve složení každé tablety, zahrnují:

Přípravek dále obsahuje další složky. Použití přípravku Erius umožňuje dosáhnout vynikajícího terapeutického účinku s minimálním počtem nežádoucích vedlejších účinků.

Aktivní složky léku zabraňují rozvoji komplikací a také zlepšují stav pacienta Erius pomáhá snižovat propustnost kapilár, zmírňuje svědění a otok tkání a také normalizuje hladké svaly vnitřních orgánů.

Léčivo neproniká do mozkové tkáně, což zabraňuje rozvoji ospalosti. Díky jedinečnému složení je Erius účinný proti akutním alergiím a chronickým onemocněním tohoto typu.

Sirup a tablety se rychle dostanou do krevního oběhu a stav pacienta se po 30 minutách výrazně zlepší. Maximální účinek se vyvíjí za 1-2 hodiny a trvá jeden den.

Zpravidla se sirup předepisuje dětem. Tablety se doporučují pro dospělé pacienty proti alergiím. Tablety mají kulatý tvar a jsou pokryty filmovým obalem modrého odstínu. Každá z nich obsahuje 5 ml hlavní složky.

Sirup je antialergická tekutina s čirou nebo oranžovou sladkou chutí. 1 ml kapaliny obsahuje 0,5 ml hlavní účinné látky. Kromě deslortadinového sirupu patří:

Bezvodá kyselina citrónová;

Jako excipient je zahrnut edetát disodný;

Dihydrát citrátu sodného.

Alergie na hlavní účinnou látku desloratadin nebo jiné složky přípravku Erius je absolutní kontraindikací.

Jak si vzít

Tablety přípravku Erius jsou určeny pro jmenování dospělých pacientů a dospívajících ve věku od 12 let. Dávka léku je 5 mg denně, což je jedna tableta, přijímají se nezávisle na jídle. Můžete během jídla nebo samostatně. Cena tablet začíná od 486 rublů a výše a sirup stojí od 680 rublů.

Sirup může být užíván také dětmi a dospělými. Dávka je 10 ml denně. 5 ml dvakrát denně Proti alergii u dětí ve věku od 2 do 5 let je dávka léčiva na polovinu a je 2,5 ml 1krát denně. Sirup se také užívá bez ohledu na jídlo. V tomto případě dejte dítěti Eriusovi dva až dvanáct let ne déle než 14 dní.

Ani správné užívání léku bohužel nezaručuje proti nežádoucím vedlejším účinkům. Je pravda, že v případě Erius jsou minimální.

Tablety a sirup mohou způsobit bolesti hlavy;

Tachykardie, která je vzácná;

Vedlejší účinky zahrnují sucho v ústech. Nežádoucí účinky užívání léčiva se mohou vyvinout, pokud si vezmete sirup. U dětí ve věku dvou let musí být striktně dodržován zejména návod k použití. Jinak mohou existovat:

Poruchy spánku a podrážděnost.

Erius často vede k následujícím vedlejším účinkům:

Erius pilulky proti kopřivy

Moderní antialergické léky zaručují rychlou úlevu od příznaků alergie.

Jedním z těchto léků jsou pilulky Erius, které mají vysoký stupeň bezpečnosti.

Použití léčiva pro terapeutické účely pomáhá odstranit svědění, rýmu, edém a vyrážky.

Obecné informace

Erius je moderní antialergický lék třetí generace. Vyjádřil antipruritické, anti-edematózní, anti-exsudativní vlastnosti.

Blokátor antihistaminika pomáhá eliminovat charakteristické alergické symptomy, včetně kýchání, trhání a kožních vyrážek.

Lék patří k prodlouženým farmaceutickým přípravkům, má dlouhodobý pozitivní účinek. Lék se vyrábí v Belgii, týká se společnosti Schering-Plough. Lék neovlivňuje centrální nervový systém.

Forma uvolnění, složení a balení

Léčivo je dostupné ve formě tablet různých dávek určených pro orální podávání. Existují dva typy dávkování:

  • tablety s dávkou 2,5 mg;
  • dávkování tablet 5 mg.

V obou formách je v granulích stejná účinná látka - desloratadin. V roli dalších prvků v tabletách 2,5 a 5 mg jsou:

  • oxid železitý (barvivo);
  • sladidlo;
  • oxid křemičitý;
  • nízkomolekulární polyvinylpyrrolidon;
  • derivát celulózy;
  • hydrogenuhličitan sodný;
  • trikarboxylová kyselina;
  • neaktivní cukrový alkohol;
  • kyselina stearová;
  • mannitol;
  • příchuť totožná s přírodou (ovoce).

Prášky jsou kulaté, konvexní, mají modravý odstín. Na každé tabletě je skořepinový film a extrudovaná ochranná známka. K dispozici jsou zkosení a riziko. Složení membránové membrány zahrnovalo:

  • mléčný cukr;
  • oxid titaničitý;
  • hydroxymethylcelulóza;
  • makrogol;
  • parafínová bílá.

Tablety jsou baleny v blistrech v množství 7 a 10 kusů. Blistry jsou uzavřeny v kartonovém obalu se všemi potřebnými značkami:

  • sériové číslo;
  • trvanlivost;
  • počet tablet;
  • informace o výrobci.

Farmakologický účinek

Antialergické prostředky dlouhodobého působení. Desloratadin blokuje periferní receptory histaminu patřící do skupiny H1 a je metabolitem loratadinu. Inhibitor antihistaminika zpomaluje vývoj onemocnění, zejména uvolňuje cytokiny a chemokiny protizánětlivých účinků.

Pod vlivem léků klesají alergické reakce. Desloratadin má antiexudativní, antihistaminikum, anti-edém a antipruritický účinek. Erius pomáhá snižovat propustnost kapilár, zmírnit opuch a svalové křeče.

Složky, které jsou součástí léčiva, nemají škodlivý účinek na centrální nervový systém. Při použití léčiva v přípustných terapeutických dávkách není pozorován sedativní účinek. Rychlost psychomotoriky se nesnižuje.

Farmakokinetika

Tableta se začíná rozpouštět v ústní dutině. Když se tableta pohybuje jícnem do žaludku, léčivo se začne rozpadat. Účinná látka se vstřebává do krve a distribuuje do tkání. Průměrná koncentrace účinné látky v krvi je dosažena 40 minut po podání a maximum - o 3 hodiny později.

Hlavní účinná látka se váže přímo na plazmatické proteiny. Desloratadin se neakumuluje. Rozpad pilulky není ovlivněn příjmem potravy a přítomností citrusové šťávy v žaludku. Látka neproniká bariérou mezi centrální nervovou soustavou a hematopoetickým systémem.

Podílí se na hydroxylovaných metabolických procesech. Pod vlivem těchto procesů vzniká sloučenina desloratazinu a glukoronidu. Vylučuje se z těla spolu s močí a výkaly.

Mechanismus působení

Pod vlivem léku se zpomaluje vývoj a průběh onemocnění. Mechanismus účinku je založen na potlačení alergenové aktivity.

Mediátory se podílejí na šíření podnětů skrze buňky. Receptory umístěné na povrchu kůže jsou nejcitlivější na histamin. Lék působí na tyto receptory.

Selektivní blokátor pomáhá zpomalit šíření alergických reakcí. Ne všechny receptory jsou vystaveny účinné látce, takže vedlejší účinky jsou nepravděpodobné.

Indikace

Lék je schválen pro použití u řady onemocnění:

  • zánětlivé procesy v nosní dutině;
  • kožní vyrážka.

Erius může být použit pro následující onemocnění související s alergiemi:

  • záchvaty alergického kašle;
  • alergická rýma;
  • kýchání;
  • trhání;
  • kožní vyrážky;
  • svědění (patra, nos, oči).

Kontraindikace

Erius má řadu kontraindikací. Patří mezi ně:

  • těhotenství;
  • kojení;
  • dětský věk (do 12 let);
  • dědičné choroby;
  • přecitlivělost.

Pacienti s renální insuficiencí by měli užívat léky s maximální opatrností.

Návod k použití

Podle instrukcí pro použití léku se tablety užívají orálně. Doporučená denní dávka by neměla překročit 5 mg. Je přísně zakázáno dávat prášky dětem mladším 12 let.

Užívání přípravku musí být provedeno současně. Pilulka musí být umístěna do ústní dutiny, polknuta a omyta velkým množstvím převařené vody.

Pokud specialista předepsal lék v dávce 2,5 mg, pak by měl být příjem prováděn dvakrát denně.

Předávkování

Předávkování v léčbě Eriusu je velmi vzácné. V průběhu klinických studií při užívání dávky převyšující přípustnou 3 - 5krát nedošlo k žádným vedlejším účinkům.

Pokud je terapeutická dávka náhodně překročena faktorem 7-10, je nutné přijmout vhodná opatření:

  1. Výplach žaludku. V případě předávkování je nutné vyvolat zvracení stisknutím dvou prstů na kořeni jazyka. Umyjte žaludek slabým roztokem manganu.
  2. Odstranění toxinů aktivním uhlím. Počet tablet závisí na tělesné hmotnosti. Doporučená dávka je 1 tableta na 1 kg hmotnosti.

V případě předávkování se hemodialýza nedoporučuje. Lék nepříznivě neovlivňuje srdce a kardiovaskulární systém.

Vedlejší účinky

Při výrazném překročení doporučené dávky existuje riziko nežádoucích účinků. Patří mezi ně:

  • migrénu;
  • sucho v ústech;
  • únava;
  • kožní vyrážka;
  • svědění

Ve velmi vzácných případech se může objevit anafylaktický šok.

Mohu použít během těhotenství a kojení

Těhotenství a kojení jsou absolutní kontraindikace užívání přípravku Erius. Recepce není povolena.

Část léku přechází do mateřského mléka. Při kojení je možné užívat lék ze zdravotních důvodů. V době léčby by mělo dojít k ukončení kojení.

Recepce pro děti

Použití přípravku Erius tablety u dětí mladších 12 let se nedoporučuje. Výrobce vyrábí sirup Erius pro děti od 1 roku do 12 let.

Lékové interakce

Studie neprokázaly příznivou interakci přípravku Erius s řadou léčiv: t

  • Cimetidin;
  • Erythromycin;
  • Ketokonazol;
  • Azithromycin;
  • Fluoxetin.

Užívání léku ve spojení s alkoholem nemá nepříznivý vliv na centrální nervový systém.

Zvláštní pokyny

U infekční rýmy v klinických studiích nebyla účinnost přípravku Erius zjištěna. Lék se nedoporučuje používat v infekční etiologii rýmy.

Lék neovlivňuje psychomotorické reakce. Je povoleno řídit vozidlo nebo obsluhovat stroje.

Názory pacientů na léčivo

Recenze lidí užívajících lék Erius:

Doporučuji všem Eriusovi. Droga splnila všechna moje očekávání. Chronická rýma mě trápila asi šest let, bylo těžké najít lék jako první. Moje profese souvisí s řízením vozidla, takže nedostatek ospalosti byl pro mě předpokladem. Lékař předepsal Eriusovi, vypil kurz. Neexistují žádné vedlejší účinky, každý je šťastný.

Michail Isachenkov, 26 let

Můj syn v dospívání náhle objevil kopřivku. Onemocnění silně zasahovalo i do studií, kůže byla velmi svědivá. Začal hledat vhodný lék. Dozvěděl jsem se o přípravě z internetu, pečlivě si prostudoval návod a zakoupil obal. Synovi velmi pomohl lék.

Irina Romanovskaya, 39 let

Velmi dlouhá obtěžovaná rýma. Vytáhněte cestu k lékaři až do poslední, dokud se v noci nezastaví. Šel jsem do lékárny, lékárník doporučil Eriusovi. Viděl jsem kurz, první den se objevila úleva. Nos a kýchání úplně zmizely druhý den.

Evelina Andreeva, 24 let

Dobrý lék, účinný pro kopřivku. Onemocnění je velmi nepříjemné, zejména v chronické formě. Vyzkoušela jsem více než tucet antialergických léků, z nichž mnohé způsobily nekonečnou ospalost. Erius přijímá více než rok, úleva přichází okamžitě.

Diana Vakulova, 32 let

Názory lékařů na lék

Odborníci recenze o léku Erius:

Lék je velmi účinný. V mé praxi jsem nikdy nedostal žádné stížnosti na léky. Snažím se to předepsat svým pacientům, protože neexistují žádné vedlejší účinky. Antihistaminika není v rozporu s většinou známých léků.

Igor Alekseev, alergik

Erius má všechny certifikáty kvality, jeho účinnost byla vědecky prokázána. Zachraňuji je a radím pacientům. Můžete ji použít v jakékoli fázi alergie, musíte pít tablety pouze jednou denně.

Christina Antonova, ORL lékařka

Droga je dobře prokázaná. Skvělé pro dospívající, nemá vliv na centrální nervový systém. Pacienti nepociťují vzrušení nebo naopak, apatie, ospalost chybí.

Evgenia Konovalova, pediatr

Jsem mladý specialista, ale během své práce jako alergik jsem cítil všechny výhody Eriusta. Vzala si ji pro alergickou rýmu. Zaznamenala, že rýma charakteristická pro nemoc prochází po třech dnech. Svědění v nosní dutině se přestane obtěžovat po 2 dnech.

Marianna Greyová, Alergistka

Výhody a nevýhody

Podle recenzí, droga nemá prakticky žádné nedostatky. Mezi výhody patří:

  • účinnost;
  • dlouhodobá činnost;
  • žádné vedlejší účinky;
  • minimální kontraindikace;
  • interakce s většinou léků;
  • nedostatek sedace.

Hlavní nevýhodou je vysoká cena léku.

Předpokládaná cena

Přibližné náklady na balení drogy je 350-450 rublů.

Podmínky skladování

Je nutné uchovávat Erius po celou dobu skladovatelnosti na chladném místě, vyhnout se přímému slunečnímu záření. Přístup k lékům pro děti a zvířata musí být uzavřen. Doba použitelnosti je 24 měsíců.

Lékárny

Lék je prodáván bez předpisu odborníkem.

Analogy

V případě přecitlivělosti nebo individuální intolerance pacienta na jednotlivé složky léčiva se doporučuje zvolit jiný lék s podobným mechanismem účinku. Populární strukturní analogy:

  1. Desloratadin. Strukturní analog Erius. Schváleno pro použití u řady alergických onemocnění, včetně rýmy a kopřivky. Je to podobné původní kompozici. Cena je mnohem nižší, asi 200 rublů.
  2. Eliza Antialergický lék s výraznými antihistaminickými vlastnostmi. Orientační cena - od 180 rublů.
  3. Ezlor Antihistaminový inhibitor s prodlouženým účinkem. Lék je širokospektrální, používá se nejen pro kopřivku a rýmu. Schváleno pro použití také při senné rýmě. Orientační cena je 255 rublů.
  4. Lordaestin. Strukturní analog Erius, antialergický blokátor. Maximální koncentrace v krvi se snadno vstřebává a dosahuje 25 minut po perorálním podání. Přibližná cena - od 150 rublů.
  5. Alerik. Širokospektrální lék, který má antialergickou aktivitu. Odhadované náklady jsou 170 rublů.
  6. Allergostop. Inhibitor antihistaminika, který blokuje uvolňování alergenů do těla. Vyrábí se na Ukrajině. Přibližná cena - od 60 rublů.

Generické analogy (s různým složením, ale s podobným mechanismem účinku) Erius:

  1. Erolin. Léčivou látkou je loratadin. Léčivo je širokospektrální, schválené pro použití při dermatóze, rýmě, pseudo-alergiích. Přibližná cena je 120 rublů.
  2. Lorizane. Antihistamin H1 blokátor povolený pro použití při konjunktivitidě, rýmě, senné rýmě a alergické dermatóze. Odhadované náklady jsou kolem 140 rublů.
  3. Ketotifen. Antialergický lék schválený pro profylaktické a terapeutické použití při alergických onemocněních. Má podobný mechanismus působení. Přibližná cena - od 150 rublů.
  4. Peritol. Selektivní inhibiční blokátor, zodpovědný za odstranění příznaků alergických onemocnění. Týká se generik většiny antihistaminik, včetně Eriusu. Přibližná cena je 220 rublů.
Pro Více Informací O Typy Alergií